Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 21:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Лютий » 17 » Вивчення англійської мови за допомогою інтерактивних ігор на базі комплексу Activate!
13:30
Вивчення англійської мови за допомогою інтерактивних ігор на базі комплексу Activate!
Англійська мова сьогодні є важливим інструментом міжкультурного спілкування, підвищення професійної конкурентоспроможності на ринку праці, і мовою сучасних технологій. Знання англійської мови все швидше стає не просто окремою спеціальністю, а необхідним доповненням до основної освіти. В цих умовах вивчення англійської навряд чи втратить свою актуальність в найближчому майбутньому.
 
Сьогодні концепція вивчення іноземних мов опирається на здобутки різних наук – психології, лінгвістики, педагогіки. Проте, різні види діяльності набувають максимальної ефективності  за певних умов організації навчального процесу та залежно від форми подачі навчального матеріалу. Важливим для успіху у вивченні англійської мови є розуміння того, що мова найкраще засвоюється не лише на основі систематичності та запамятовування, але й на основі експромту, творчості, інтерактивності.
 
Інтерактивність (від англ. іnteraction - «взаємодія»), інтерактивне навчання змінює звичні форми навчання на діалогові, основані на взаємодії та взаєморозумінні з метою розвитку навичок говоріння та слухання. Інтерактивна форма роботи має значні переваги над фронтальною та індивідуальною: у групах учні залучаються до колективної творчої діяльності, осмисленого спілкування і взаємодії; здійснюється взаємонавчання та взаємоконтроль. Однією із форм інтерактивного навчання є гра. У грі створюється навчальна ситуація, вона заохочує шукати відповіді на запитання, у ній проявляються винахідливість, кмітливість, творчість її учасників.
 
В інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» зробили спробу провести такий інтерактивний ігровий урок для учнів середнього шкільного віку на базі комплексу Activate! який представляє собою збірку настільних ігор.
Загалом комплекс складається із 12 настольних мовних ігор, у які можна грати за допомогою кубика, переміщаючись на певну кількість ходів та відповідаючи на питання. Окрім розкладок, комплекс має блоки слів, які можна використовувати для інших видів діяльності, а саме – для складання речень та фраз та тематичні картки із лексикою «Музичні інструменти», «Їжа», тощо, з ілюстраціями. У посібнику для вчителя зазначений перелік та детальний опис різних видів ігор, які можна проводити за допомогою всього матеріалу.
 
Вихованці Колоденської загальноосвітньої школи Рівненської районної ради обрали декілька тематичних розкладок та розбилися на групи. Оскільки питання ігор є простими та цікавими, весь урок пройшов у форматі спілкування у невимушеній атмосфері. В ході уроку були досягнуті наступні цілі:
  • розвиток навичок говоріння
  • розвиток навичок слухання
  • вміння працювати у групі
  • вивчення нових слів
  • закріплення знань

Юлія Мещерякова
Категорія: Іноземка | Переглядів: 472 | Додав: black   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020