Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 20:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2014 » Березень » 25 » Вітаємо переможців конкурсу бібліотечних ініціатив
15:44
Вітаємо переможців конкурсу бібліотечних ініціатив

    Підбито підсумки обласного конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив від Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, який стартував у лютому цього року.  24 березня 2014 року відбулося засідання журі Конкурсу, яке і визначило переможців. На участь у конкурсі надійшло близько 30 проектних заявок. Нагадаємо, конкурс мав на меті пошук та втілення креативних форм бібліотечної роботи з цільовими групами, інноваційних бібліотечних послуг заснованих на ІКТ корисних громаді шляхом підтримки творчих бібліотечних ініціатив (проектів). Учасникам конкурсу пропонувалося:

1)  Підготовити творчий проект на одну із запропонованих тем:  Інформаційні технології на користь громади; Бібліотека на захисті прав громади;  Щаслива бібліотека – щаслива громада: бібліотечні адвокаційні кампанії; Візуалізуй бібліотеку: фото,-відео-крос;  Стильні бібліотечні історії в соціальних медіа;  Найкраща бібліотечна практика: розкажи, покажи, навчи;  Професійний прорив (за окремою проектною заявкою).

2) Взяти участь у тематичних тренінгах (компонент конкурсу міні-грантів бібліотечних ініціатив «Професійний прорив»). До уваги учасників було запропоновано такі теми занять: «Як створити комп’ютерну школу для людей ІІІ-го віку», «Можливості Веб 2.0 для популяризації книги та читання: створюємо бук трейлер», «Цифрове аудіо: вчимося створювати подкасти».

        Відбір учасників проводився на конкурсній основі, з урахуванням професійної діяльності кандидата, пов'язаної з наданням населенню або певним групам послуг з використанням цифрових технологій;  потенційної можливості і бажання працювати  з цифровими технологіями, а також впровадження набутого досвіду в практику роботи бібліотеки.

Організаційний комітет конкурсу, щиро вітають переможців і зичать подальших творчих здобутків, успіхів, щастя і добра!

Отже, перемогу здобули:

У напрямку «Інформаційні технології на користь громади»

-        Проект «Сварицевичі ХХ ст.», автор Корейчук О.Ф., публічно-шкільна бібліотека с. Сварицевичі Дубровицької Централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Проект спрямований на виявлення маловідомих, суперечливих сторінок історії, збереження історичної пам’яті с. Сварицевичі та популяризації історичного краєзнавства. До участі у проекті будуть залучені: учнівська молодь, літні люди села, волонтери. Передбачається шляхом діалогу з живими свідками подій (збір матеріалів, спогадів, листів, фотографій, запису інтерв’ю) здійснити історичні дослідження та створити 2 відеороліка «Партизанський рух в селі Сварицевичі», «Доля сварицевицьких євреїв у роки війни».

У напрямку «Візуалізуй бібліотеку: фото-відео-крос»

- Проект «Візуалізуй бібліотеку: фото-відео-крос», автор Семенюк Р.П., Міська публічна бібліотека м. Кузнецовськ.

Проект спрямований на покращення поінформованості громади м. Кузнецовськ про сучасні послуги, ресурси та можливості бібліотеки шляхом створення мультимедіа ресурсу. Передбачається популяризувати сучасні послуги та ресурси бібліотеки через демонстрацію створених 3 відеороліків  у соціальних мережах, місцевих ЗМІ та під час міських заходів.

У напрямку «Бібліотека на захисті прав громади»

- Проект «Острожчина без туберкульозу», автор Федорчук І. В., Центральна районна бібліотека м. Острог.

Інформаційно-просвітницька акція «Острожчина без туберкульозу!» спрямована на покращення рівня поінформованості населення м. Острога  про профілактику та лікування туберкульозу й виховання толерантного ставлення до хворих на туберкульоз.  Проектом передбачено проведення циклу інформаційно-просвітницьких заходів та реалізацію соціальної реклами  протитуберкульозного спрямування за допомогою друкованої продукції та розміщення афіші на сіті-лайті  Острога, створення відеоролика «Зупинись! Туберкульоз!»  та інформування громади  через соціальні мережі, веб-сайт бібліотеки. Учасниками проекту стануть: учнівська молодь міста, волонтери, лікарі-терапевти, ЗМІ, пенсіонери.

Також визначено переможців конкурсу на участь у тренінгу «Можливості Веб 2.0 для популяризації книги та читання: створюємо бук трейлер» (Професійний прорив):

1.      Осіпчук Анна Володимирівна, завідуюча відділом обслуговування м-ну Будівельників Кузнецовської міської публічної бібліотеки,

2.      Романюк Марія Олександрівна, бібліотекар Дубенської Центральної міської бібліотеки,

3.      Оніщук Тамара Петрівна, провідний бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Звіздівка Костопільського району,

4.      Захожа Наталія Миколаївна, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Ставок Костопільського району,

5.      Гордійчук Галина Петрівна, бібліотекар шкільного відділу публічно-шкільної бібліотеки с. Рокитне Рокитнівського району,

6.      Коханевич Юлія Анатоліївна, бібліотекар шкільного відділу публічно-шкільної бібліотеки с. Блажове Рокитнівського району,

7.      Рудик Галина Павлівна, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки с. Старе Село Рокитнівського району,

8.      Лісовець Оксана Миколаївна, провідний бібліотекар Рокитнівської Центральної районної бібліотеки,

9.      Кухновець Ганна Юріївна, завідуюча публічно-шкільною бібліотекою с. Остки Рокитнівського району.

Інформація щодо участі у тренінгах та підписання угод щодо реалізації проектів буде оприлюднена пізніше.

 

Категорія: Конкурси | Переглядів: 1296 | Додав: 4ита4ка | Теги: конкурс бібліотечних ініціатив   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Оксана. Рокитне   [Матеріал]
Щирі вітання переможцям, сподіваюсь, що після тренінгів колеги з Рокитнівщини зроблять справжній прорив у створенні бук трейлерів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020