Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 11:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Травень » 11 » Тестуйте рівень знань англійської мови
11:07
Тестуйте рівень знань англійської мови

У фонді інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку", що діє в рамках відділу обслуговування документами іноземними мовами,  є унікальна  можливість тестування навичок англійської мови як іноземної.  Цими днями користувачам центру пропонується для перегляду виставка документів "Check Yourself", яка популяризує видання  задля практичного контролю рівня знань кожного, хто хоче реально оцінити ступінь володіння англійської. Така популяризація документів необхідна тим, хто збирається працювати за кордоном або продовжувати свою освіту в університетах англомовного світу. Тому час від часу  для викладачів, студентів та учнів випускних класів середніх загальноосвітніх закладів у відділі проводяться перегляди літератури з метою такого способу контролю при вивченні іноземної мови як тест. Для проведення тренувальних спроб рівня сформованості рецептивних та репродуктивних мовних умінь активно залучаються волонтери Корпусу миру США, які зрозуміло, дохідливо розповідають про практичне застосування зазначених тестів, про особливості звернення до служб тестування в Україні.

Так, комплект TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це тест з англійської мови як іноземної, розроблений і проводиться американської Службою тестування в галузі освіти (Educational Testing Services - ETS). Сертифікат TOEFL необхідний для вступу до більш ніж 2400 коледжів та університетів США і Канади. TOEFL визнається у вищих навчальних закладах, бізнес-структурах, наукових центрах інших англомовних держав, а також приблизно в 150 інших країнах світу. Крім того, він використовується для оцінки рівня володіння мовою урядовими структурами, міжнародними організаціями, що надають освітні гранти. TOEFL може визнаватися навіть у Великобританії, причому в цій країні постійно діють чотири екзаменаційних центру TOEFL.

Книжковий варіант тесту GMAT (General Management Admission Test) являє собою  академічний тест для перевірки управлінських здібностей. Іспит призначений спеціально для вступників на програми MBA (Master of Business Administration). Максимальна кількість балів GMAT - 800, для вступу на MBA потрібно 600-720 балів.

      А от, наприклад, на сертифікат TEFL (на право викладати мову) взагалі іспитів не передбачається. Екзамени на спільне знання мови, як правило, не мають вікових обмежень.

SAT (Scholastic Aptitude Test) - тест здібностей до навчання для абітурієнтів і студентів молодших курсів, які вирішили далі вчитися у вузах США та Канади. Іспит оцінює загальне знання літератури, історії та математики. SAT буває двох видів - перевірка загальних здібностей мислення (SAT I, reasoning test) і перевірка знань з будь-якого конкретного предмету (SAT II, subject test). На тест SAT I дається три години, на SAT II - одна година. Результати стають відомими через 10 днів після здачі, причому за вашим бажанням ETS може відразу їх відправити в кожній з чотирьох зазначених вами коледжів та університетів.

ESOL (English for Speakers of Other Languages) - англійська для носіїв інших мов. Це іспит на спільне знання англійської, розроблений інститутом PITMAN, що входять в структуру екзаменаційної комісії City & Guilds. В даний час ESOL визнається всіма університетами і коледжами Великобританії і не тільки, а також роботодавцями в сфері бізнесу в 85 країнах світу. Цей сертифікат можна порекомендувати перш за все секретарям, тому що саме в цій області PITMAN має великий авторитет. Екзаменаційні стандарти інституту PITMAN орієнтовані на практичне застосування мови, тому учням необхідно володіти наступними навичками: пошукове і переглядове читання, скорочений виклад отриманої інформації (анотація), висловлення своєї думки про прочитане або прослухане, слухання з метою отримання повної  чи часткової інформації, уміння робити замітки в ході слухання / читання, вміння робити висновки, розуміння підтекстової і екстралінгвістичної інформації.

Запрошуємо колег-бібліотекарів популяризувати цю інформацію серед тих, хто її потребує (вчителям, студентам факультетів іноземних мов та ін.). Ми з розумінням відносимося до факту, що не у всіх бібліотеках є книжкові варіанти цих тестів, тому пропонуємо завітати до відділу обслуговування документами іноземними мовами РДОБ або  скористатися наступними ми інтернет-ресурсами:

 www.legal-english.com.ua  

www.toefl-ielts.kiev.ua  

www.english.language.ru

www.znatok.ua  

www.langstep.com.ua

www.osvita.org  

www.lider.lviv.ua  

www.centerosvita.od.ua
Категорія: Іноземка | Переглядів: 2596 | Додав: black   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 OlesiaS54   [Матеріал]
Дякуємо! Ми популяризуєм цю інформацію

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020