Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 11:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Лютий » 22 » Сучасні методики вивчення іноземної мови в німецькому цифровому дитячому університеті.
09:34
Сучасні методики вивчення іноземної мови в німецькому цифровому дитячому університеті.
Багатомовність – одна з основних вимог сучасності. Німецька мова після англійської є найбільш значущою мовою наукової спільноти. Вивчення іноземної мови найкраще розпочати в дитячому віці.
Німецький цифровий дитячий університет – це безкоштовний освітній проект Goethe-Institut в Україні для дітей віком від 8 до 12 років, який допомагає вивчити німецьку з нуля і знайти відповіді на питання з різних сфер науки та в ігровій формі знайомить з мовою. Це інноваційний проект, який розвиває креативне мислення у дітей, керуючись при цьому притаманною дітям схильністю до пізнання усього нового, та знайомить їх з німецькою мовою. Пропонується можливість познайомитися з різними галузями знань та досліджувати їх в ігровій формі. Розглядаються теми, які особливо цікаві для дітей.
Структура, зміст, методика та педагогічні аспекти відповідають сучасним освітнім технологіям, які на міжнародному рівні визнані успішними. Одними з головних принципів дитячого цифрового університету є принцип навчання, орієнтованого на потреби дитини. Навчання повинно пробуджувати зацікавленість та допитливість до знань. Лекції і доповіді є інтерактивними. Завдання базуються не лише на засвоєнні вивченого навчального матеріалу, спонукають юних учнів робити логічні заключення, проводити паралелі та креативно мислити. Одна з цілей німецького дитячого університету полягає в тому, щоб показати, що для кожної дитини повсякденне життя має наукове пояснення.
Завдання.
Розширити власний горизонт дитини, побачити світ новими очима, перевірити здобуті знання в повсякденному житті.
Педагогічні аспекти:
раннє вивчення іноземної мови;
вміння користуватися медіа-засобами;
ігрофікація;
методика CLIL.
Методика CLIL може використовуватись в різноманітній формі. Дітям, які не знають жодного слова німецькою мовою, пропонуються лекції українською мовою, зустрічаються окремі німецькі слова, які потрібно вивчити, щоб вирішити наступні завдання. Якщо дитина трохи розуміє мову, то пропонуються найпростіші діалоги. Для кращого розуміння є субтитри українською і німецькою. Є вправи на закріплення вивченого матеріалу.
Німецький цифровий дитячий університет можна використовувати в школі для позаурочного навчання.
Навчальні теми є цікавими і для дітей старшого віку та дорослих.
Галина Дроздюк
Категорія: Іноземка | Переглядів: 471 | Додав: black   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020