Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 12:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Лютий » 28 » Спілкування через книжкову виставку
18:01
Спілкування через книжкову виставку
Сучасна бібліотека є центром спілкування користувачів. Спілкуватися можна не тільки в діалозі, а й опосередковано, через книжкову виставку. Виставкова робота крім розкриття книжкових фондів покликана забезпечити усвідомлення мотивів до інформації, а також стимулювати здатність до інформаційного спілкування.
Книжкова виставка – це завжди творчість. "Що я хочу сказати людям і світові, як можу представити я себе через книги?” – ця думка повинна завжди хвилювати бібліотекаря, коли він приступає до роботи над виставкою. Виставка - це засіб об’єднати бібліотекаря з іншими людьми. І тільки тоді, коли буде присутній особистісний початок, виставка буде мати успіх.
Працівники відділу акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії Рівненської державної обласної бібліотеки завжди творчо підходять до формування книжкових виставок: підбирають певну літературу, думають над оформленням, обговорюють різні варіанти заголовків виставки.    
У відділі постійно експонується книжкова виставка нових надходжень, яка знайомить користувачів з новими книгами краєзнавчої тематики. З книгами, над якими ще вчора працювали автори, редакція, ще досі відчутний легкий запах поліграфічної фарби, сторінки ще ніхто не гортав і вони ніби приклеєні одна до одної. Все це приносить читачеві неабияке задоволення, адже він перший знайомиться з даною книгою. 
Бібліотека запрошує всіх бажаючих познайомитись з такими новими книгами як: «Національно-визвольна війна в Україні 1648 – 1657: збірник за документами актових книг», Бендюк М. «Історія Оженина, Бродова, Стадник, Краєва», Мельничук А. «Посягва», «Острожець з давнини до сьогодення», «Квасилів фрагменти історії», «Від Дерманської республіки до Дерманської трагедії» та багато інших книг.
Серед різноманіття краєзнавчих видань є такі, до яких ми звертаємося один або кілька разів, і такі, що стали для нас найулюбленішими, які ми перечитуємо, розповідаємо про них друзям, зберігаємо їх вдома на окремій полиці. Саме такі книги представлені на книжковій виставці «Краща книга Рівненщини». Дана виставка знайомить з книгами-переможцями обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини». Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатися завітавши на сайт бібліотеки http://libr.rv.ua/.
Виставка «Словом – суворість і глибинь: до 110-річчя від дня народження поетеси Оксани Лятуринської» експонується безпосередньо у відділі, а також на сайті Рівненської державної обласної бібліотеки http://libr.rv.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=217
А ще відділ акумуляції краєзнавчих документів використовує у своїй роботі коментовані та віртуальні виставки.
На мою думку книжкові виставки, поряд з новими методами роботи, ніколи не втрачатимуть своєї актуальності, адже працівники відділу постійно працюють над новими підходами організації, сучасними тенденціями моделювання виставок.


Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 1183 | Додав: kraeznavzi | Теги: відділ акумуляції краєзнавчих докум, книжкова виставка, Рівненська державна обласна бібліот   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
1 Іванна   [Матеріал]
Цікаво як саме читачі можуть поспілкуватися через книжкову виставку???

0
2 kraeznavzi   [Матеріал]
Книжкова виставка розповідає про яскраву особистість, відомого земляка, автора, порушує актуальну тему або розповідає про нові книги, а читач отримує інформацію через книги, публікації, фото, малюнки. Це своєрідний діалог. Для більш активного обговорення можна використовувати коментовані виставки, або обговорення біля виставки. а також обговерення віртуальної виставки за допомогою Інтернет smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020