Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 12:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Листопад » 30 » Регіональна конференція з е-урядування у Львові: проблеми та позитиви
18:39
Регіональна конференція з е-урядування у Львові: проблеми та позитиви
 25-26 листопада 2013 р. у м.Львів відбулася регіональна конференція „Забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та електронних послуг», в роботі якої взяли участь і представники Рівненської області: від РОВ УБА – Ю. Ковальчук, від бібліотек – В. Гуріна, О. Лісовець, від ЗМІ – А. Шинкарук та відомий фандрейзер і тренер Р. Краплич.
Конференція проходила за сприяння програми "Бібліоміст" та Міністерства закордонних справ Республіки Польща по програмі "Підтримка демократії".
Мета конференції
- організація діалогу представників неурядових організацій, бібліотек, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації для забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та якісних інформаційних послуг, в першу чергу - до гарантованих державою адміністративних послуг.
На регіональній конференції розглядалися актуальні питання сьогодення: „Забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та послуг з боку органів виконавчої влади. Проблеми та позитиви”, „Досвід функціонування центрів ЦНАП у м. Львові”, „Забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та послуг з боку органів місцевого самоврядування. Проблеми та позитиви” та ін.. Зокрема, з панельним викладом „Роль бібліотек в забезпеченні якісного доступу громадян до публічної інформації та послуг. Проблеми та позитиви” виступила Ю. Ковальчук, в якому представила досвід роботи Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Доповідь активно обговорювалась та викликала ряд запитань з боку учасників конференції.
Досвідом роботи з питань розвитку електронного урядування та забезпечення якості цих послуг у Польщі поділилися у своїх виступах представники Люблінського воєводства Войцех Дець та Грегож Хуніч.Зокрема, в переліку тенденцій е-урядування в Польщі відмітні перспективи публічно-приватного партнерства, проектної діяльності, створення та підтримки е-платформи послуг публічної адміністрації (e-PUAP).
Далі учасники конференції, поділені на робочі групи, мали завдання на основі власного досвіду обговорити та розробити основні заходи та механізми кооперації зацікавлених сторін для забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та електронних послуг.після чого представили результати своєї праці перед всіма учасниками конференції.
На другий день роботи конференції учасники працювали в групах сформованих за територіальною ознакою для розроблення Плану забезпечення якісного доступу громадян до публічної інформації та електронних послуг з прив’язкою до області, виходячи з реальних обставин та можливостей зацікавлених сторін. Рівненська група розробила план з конкретними заходами на 2014 рік для бібліотек Рокитнівського району, поставили мету, зробили аналіз ситуації, що склалася в районі, визначили учасників Програми, окреслили бюджет.
Прикметно, що ці плани розроблялись не як "теоретичні моделі”, а як цілком конкретні, які можна і потрібно реалізувати на місцях у 2014 році.
Приємно, що учасники конференції повернулись додому не тільки з набутим досвідом, позитивними враженнями, але й з цілком реальними планами.

В. Гуріна

Категорія: Електронне урядування | Переглядів: 759 | Додав: Bibliograf | Теги: е-урядування, конференції, УБА, е-послуги, бібліоміст, ЦНАП, бібліотеки   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020