Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


П`ятниця, 25.09.2020, 16:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Грудень » 6 » Професійне читання як елемент безперервної освіти бібліотекарів (продовження)
16:34
Професійне читання як елемент безперервної освіти бібліотекарів (продовження)

Науково-теоретичний збірник  «Библиотечное  дело», заснований в 2002 р. Періодичність – 1 раз на місяць. Видавець: член Російської бібліотечної асоціації ТОВ «Агенство Информ-Планета». У збірнику друкуються статті, в яких піднімаються проблеми бібліотечної справи: нові технології, історія бібліотечної справи, інновації, досвід роботи, сучасні тенденції у розвитку бібліотечної справи. На сайті представлений архів журналу з 2003 по 2005 роки.

«Мир библиографии» – науково-практичний та культурно-просвітницький журнал, який виходить 6 разів на рік. Видання знайомить з думкою спеціалістів про сучасні проблеми бібліографії, висвітлює досвід бібліографічної роботи в традиційній та електронній формах, пропонує методичні консультації з питань підготовки кадрів, роботі з літературою підвищеного попиту, пропонує бібліографію та книжкові новинки. На сторінках журналу приділяється увага проблемам проведення бібліографічних досліджень, надаються рекомендації. Регулярно публікуються законодавчі та нормативні документи, що пов’язані з бібліографічною та інформаційною діяльністю.
Журнал «Молодые в библиотечном деле», виходить з 2003 року. Виходить у двох форматах – у вигляді журналу та у вигляді науково-практичних збірників, так званих спецвипусків: Тематичні:  «Профессиональное творчество», «Конкурсы», «Екатеринбург: Карьера. Имидж», «Социальные вопросы», «В преддверии Форума молодых библиотекарей России», «Конкурс «Лучшее в библиотеках России» ; Регіональні:  «Ставропольский край», «Сибирь», «Омская область», «Пермская область», «Библиотечный Казахстан», «Молодые в библиотечном деле: зарубежный акцент». Це журнал для тих, хто повний ідей та прагнень, хто готовий пізнавати нове та ділитися своїми знаннями.
    «Научные и технические библиотеки» – збірник з питань теорії та практики бібліотечної справи. Журнал видається з 2961 року, а з 2003 паралельно існує в електронному форматі та висвітлює проблеми розвитку бібліотек в інформаційному середовищі, впровадження нових інформаційних технологій, авторського права тд.

 

 


Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 791 | Додав: 4ита4ка | Теги: фахова періодика, професійне читання   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020