Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


П`ятниця, 25.09.2020, 16:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Грудень » 6 » Професійне читання як елемент безперервної освіти бібліотекарів (продовження)
16:07
Професійне читання як елемент безперервної освіти бібліотекарів (продовження)
       

Науково-практичний журнал Російської державної бібліотеки «Библиотековедение» виходить 6 номерів на рік. Заснований в 1952 р. як збірник «Библиотеки СССР. Опыт работы», з 1967 р. видавався під назвою «Библиотеки СССР», з 1973 р. перетворився в періодичне видання «Советское библиотековедение», з 1993 р. – в науково-практичний журнал «Библиотековедение». На сторінках журналу розміщено статті авторів, які розкривають усі аспекти теорії і практики бібліотечної справи, його історію, актуальні проблеми бібліотекознавства, бібліографознавства і книгознавства. Розміщені матеріали наукових досліджень, дискусії, аналітична інформація про вітчизняний і зарубіжний досвід, рецензії на книги. Видання пропонує нові знання про бібліотеку як заклад культури і осередок духовних цінностей.


«Библиотечное дело – XXI век» – науково-практичний збірник, додаток до журналу «Библиотековедение». Виходить з 2002 року, два рази на рік. Містить статті прикладного характеру про роботу бібліотек у Росії та за рубежем, аналітичні матеріали з актуальних питань бібліотечної справи, знайомить з новими інформаційними ресурсами. Висвітлює питання інноваційної діяльності бібліотек: управління, правовий та економічний аспект, новий досвід обслуговування користувачів, формування та збереження фондів, інформаційне забезпечення, нові технології, методики, інформаційні ресурси.

  "Библиография"
науковий журнал з бібліографознавства та книгознавства. Видається з 1929 року, в 1933-1992 рр. під назвою «Советская библиография». Містить статті та матеріали з історії, теорії, методиці і організації бібліографії. Розповідає про цікавий досвід бібліографічної роботи бібліотек, діяльності бібліографів. Пропагує бібліографічні знання.

ДАЛІ БУДЕ...


Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 833 | Додав: 4ита4ка | Теги: фахова періодика, професійне читання   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020