Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 12:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2013 » Серпень » 29 » Освітянськи серпневі наради
14:52
Освітянськи серпневі наради
        

 Як завжди, безтурботне літо закінчується серпневими нарадами вчителів. Під акомпанемент галасливої когорти освітян розпочалося засідання методоб’єднання вчителів іноземних мов, яке відбулося у СпШ №15. Форма проведення - Проблемний стіл, як в краплі води відобразила тему наради: «Інноваційний розвиток предмету «іноземна мова» на засадах компетентністного підходу та в умовах модернізації іншомовної освіти». Відкрила засідання Кінжалова Ю.С., методист КУ «Міський методичний кабінет» доповіддю про сучасний стан та перспективи навчання іноземних мов у ЗНЗ міста, наголосивши на проблемах та пошуках пріоритетних завдань на 2013-2014 навчальний рік.

      Методичним рекомендаціям та аналізу стану навчання іноземних мов у 2012-2013 присвятила свій виступ головний спеціаліст управління освіти Рівненського міськвиконкому Геркул Л.В. Про зміст концептуальних засад і тенденцій навчання іноземних мов відповідно до Державного стандарту розповіла методист кабінету іноземних мов РОІППО, директор Французького Альянсу Чумак Н.П. З проблемами та перспективами розвитку Малої Академії наук та з особливостями роботи з обдарованою молоддю поділився п. Федоришин О.П., зав. кафедрою романо-германської філології Рівненського інституту слов’янознавства, кандидат педагогічних наук. 

     Відділ обслуговування документами іноземними мовами, в свою чергу, презентував свій новий ресурс педагогічного та методичного спрямування. Мультимедійна презентація проілюструвала діяльність  проектів Window on America. Освітян було проінформовано про програму   «Велике читання» =«Big Read», ініційовану Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Мета програми - заохочення читання в суспільстві, залучення молоді та всіх груп населення до читання кращих творів світової літератури. В цьому році ця програма стосується обговорення питань спільних цінностей, що піднімаються в книзі Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Нагадуючи про роботу English  Club та Ресурсного центру для вчителів, ми презентували інноваційну відеогру Trace Effects для вивчення англійської мови, яка доповнить знання учнів за допомогою інтерактивних 3-D мультимедійних навчальних пригод для розвитку мовленнєвих навичок.

            Щодо діяльності проекту Goethe Institute в Україні, присутнім було запропоновано методичні рекомендації з використання дидактичної книжкової скриньки «LeWiS це акронім, що складається з трьох німецьких слівLesen, Wissen, Spaß" („читаємо, знаємо, розважаємося")» для творчого та різноманітного їх використання.

            Надіємося, що наші інформативні виступи долучать до співпраці нових освітян та слугуватимуть їм доброю платформою для майбутніх спільних міроприємств. 


Категорія: Іноземка | Переглядів: 1059 | Додав: black | Теги: освіта, новітні технології, проблемний стіл, методика викладання іноземних мов, велике чтиання   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020