Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Четвер, 06.08.2020, 18:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Травень » 28 » Організація доступу до електронного урядування
11:05
Організація доступу до електронного урядування
     На базі навчально тренінгового центру Рівненської державної обласної бібліотеки 23-27.05.2011року навчалися методисти центральних районних та міських бібліотек. Тема «Організація роботи бібліотек на допомогу електронному урядуванню» вивчалася слухачами протягом 8 год. (24 травня) В лекції - презентації "Участь громадян в управлінні державними справами" висвітлюються питання: прозорість та відкритість у діяльності органів державної влади, участь громадян у прийнятті рішень органами місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, участь громадян в управлінні державними справами шляхом звернення до органів влади, інформування громадян про рішення органів виконавчої влади тощо.На практичних заняттях учасники навчання, працюючи в Інтернеті, відповідали на ймовірні запити користувачів. Бібліотекарі також моделювали ситуації, які виникають в життєдіяльності громади і, використовуючи ресурси Інтернет, шукали відповіді на поставлені запитання. Підчас самостійної роботи складали плани роботи ПДГ, виконувалися попереджуванні довідки.
Категорія: Електронне урядування | Переглядів: 1132 | Додав: Scherban_R   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
3 Goscha   [Матеріал]
На мою думку для освітченої та активної людини не потрібно що б хтось його навчав шукати інформацію бо ці люди можу ще самі навчити що де і як шукати. Звичайно тут є позитив бо не всхі в дома є доступ до інтернету .

0
4 Scherban_R   [Матеріал]
Цікаво!!!. Хотілося б почути думки колег.

0
2 Scherban_R   [Матеріал]
На бібліотеки, як єдині центри доступу громади до публічної інформації , покладається велика відповідальність. На вашу думку, що "потрібно щоб бібліотечні спеціалісти володіли основами поняття електронного урядування, джерелами пошуку інформації"??? Які форми навчання можуть бути найефективнішими??

0
1 Прихильник ПДГ   [Матеріал]
Забезпечення конституційного права громадян на доступ до інформації стає сьогодні важливим критерієм оцінки діяльності і бібліотек і владних структур. Сучасна публічна бібліотека, маючи доступ до мережі Інтернет, має можливість надання відкритого доступу до офіційної інформації. А для цього потрібно щоб бібліотечні спеціалісти володіли основами поняття електронного урядування, джерелами пошуку інформації та напрямами роботи бібліотек у створенні інформаційного простору для громади. Цей напрямок роботи, на мою думку, піднімає рівень бібліотек у суспільстві та їх значення для громади.

0
5 Scherban_R   [Матеріал]
Все вірно. Перед бібліотеками стоїть важливе завдання, не лише оволодіти методикою пошуку інформації, але проводення великої роботи по навчанню компютерній грамотності жителів громади, популяризації "Закону про доступ до публічної інформації", вихованню правової культури, особливо у дітей. Очевидно без цих важливих кроків не можна говорити про електронне урядування в повному розумінні цього слова

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020