Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 20:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Лютий » 21 » Новини краєзнавчої літератури
14:27
Новини краєзнавчої літератури
         В системі краєзнавчих бібліографічних посібників, особливе місце належить універсальному поточному покажчику літератури про край - "Новини краєзнавчої літератури". Відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії Рівненської державної обласної бібліотеки активно працює над створенням покажчика з 1973 року.
         Визначальним принципом відбору літератури для покажчика є краєзнавчий зміст матеріалів, тобто наявність у них відомостей про край в цілому, або про певні аспекти, питання пов'язані з краєм. Оперативність інформації досягається періодичністю виходу посібника. Матеріал систематизований за розділами, які в комплексі розкривають основні питання краєзнавства. В межах розділів література розміщена в алфавіті авторів і назв творів.
До "Новин краєзнавчої літератури" за IV квартал 2010 року увійшли статті з газет і журналів та книги з питань краєзнавства, що надійшли в бібліотеку і містить 1416 позицій.
Електронна версія покажчика предствлена на сайті Рівненської державної обласної бібліотеки http://libr.rv.ua
      У даному покажчику можна знайти бібліографічну інформацію про такі книги: Хитрий Ч. І. Минувшина Рівненщини – далека і близька; Тронько П. Т. Національна спілка краєзнавців України: сторінки історії; Кузьмін Ю. В. Гощанщина в іменах; Історія очима молодих дослідників: матеріали регіон. наук-практ. конф. молодих вчених, аспірантів, здобувачів, магістрів. Вип. 3.; Краєзнавство та музейна справа України; Терський С. В. Історія археологічних досліджень та історичного краєзнавства Волині: монографія, та багато інших визначних наукових досліджень, праць, які отримала Рівненська державна обласна бібліотека за квартал 2010 року.
«Новини краєзнавчої літератури» - це бібліографічне надбання бібліотеки, яке відображає соціальне і політичне життя краю його історію та культуру.
Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 1305 | Додав: kraeznavzi | Теги: Новини краєзнавчої літератури, Рівненська державна обласна бібліот   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 DupsDopyJucky   [Матеріал]
хороший топик

много нового подчеркнул..продолжай в том же духе

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020