Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


П`ятниця, 25.09.2020, 15:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Квітень » 22 » Як визначити рівень володіння німецькою мовою
12:50
Як визначити рівень володіння німецькою мовою
 Наскільки добре ти знаєш німецьку? У рамках Українсько-німецького року мов відділ обслуговування документами іноземними мовами підготував добірку тестів для самостійного оцінювання рівня знань.
 Які рівні існують? Є кілька систем, які оцінюють знання німецької мови. Відповідно до загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, існує шість рівнів володіння мовою, які були розроблені Асоціацією Мовних Експертів (ALTE). Ці рівні об’єднані в три великих: Grundstufe (Anfänger) – Базовий, для початківців, Mittelstufe – Середній, Oberstufe (Fortgeschritten) – Високий.
A1. Необхідний рівень для виживання в побутових ситуаціях: розуміння імен, слів із плакатів і каталогів, уміння повідомити про себе та своє місцезнаходження, використовуючи нескладні слова та фрази, правильно заповнити анкетну форму або готельний лист.
A2. Даний рівень дасть можливість підтримати коротку розмову на побутову тему або про свою роботу.
B1. Уміння сфомулювати речення, необхідні для впевненого спілкування на різні теми, можливість описати свої сподівання та плани.
B2. Рівень дає можливість читати художню літературу, розуміти фільми, теле- й радіопередачі, вільно почуватися під час обговорення будь-яких тем.
C1. Професійний рівень знання німецької мови дозволяє точно та швидко формулювати фрази під час бесіди, використовуючи складні звороти й акцентуючи увагу на деталях. Ти зможеш написати лист, твір або доповідь, використовуючи стиль написання, що відповідає положенню адресата.
C2. Володіння мовою на досконалому рівні, завдяки якому можлива вільна комунікація з її носіями.
Fit Furs Goethe-Zertifikat: A1 (+ CD)
​​Книга з аудіо диском орієнтуються на учнів на базовому рівні A1. Видання підійде для всіх, хто бажає підготуватися до тестування. Націлене спеціально на підготовку учнів до випробування Гете-сертифікат A1.
Додаток надасть учням багато практики, зможе розвинути навички письма та усного мовлення, аудіювання та читання. З цим комплектом підготовку до тестів учні будуть проходити покроково, поради по здачі випробування, а в кінці книги пробний варіант. Вправи і навчальні матеріали вимагають в учнів знань на рівні А1.
Цільова група:
книга та аудіо компакт-диск призначені для учнів базового рівня на рівні A1, які хочуть підготуватися спеціально для іспиту Goethe-Zertifikat A1 / Start Deutsch 1, а також для тих, хто шукає навчання на цьому рівні.
Вимоги:
навчально-тренувальний матеріал вимагає володіння мовою на рівні А1.
Мета:
інтенсивне тренування навичок володіння німецькою мовою: продуктивних: говоріння і письма, а також рецептивних: аудіювання та читання;
надається поетапна підготовка до завдань іспиту;
корисні поради полегшать досягнення навчальної мети;
змістовна практична підготовка до кожного з іспитів завершується прикладом моделі тесту;
вправи побудовані таким чином, що схему їх виконання можна легко зрозуміти з постановки завдань;
моменти, на які слід звернути увагу, пояснюються в контексті вправ;
в кінці книги ключі, що дозволяють перевірити виконані завдання самостійно і аудіо диск з текстами для аудіювання.
Концепція:
Конкретні вправи дають учню необхідні навички та методики крок за кроком. Враховуючи низький рівень мовлення, в розробці концепції не використовувались пояснювальні тексти. Завдання такі, що учень легко їх розуміє. Є поясння до вправ. В кінці підручника це ключ.
Завдання  кроком ведуть до оволодіння потрібними навичками і вміннями, легкі і зрозумілі, а вправи дозволять легко зрозуміти суть. В кінці підручника є відповіді до завдань.
Галина Дроздюк
Категорія: Іноземка | Переглядів: 243 | Додав: black   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020