Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 11.08.2020, 12:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Листопад » 29 » Історія Волині у відеодокументах
16:41
Історія Волині у відеодокументах

Надзвичайно цікавими є ресурси Електронної бібліотеки «Історична Волинь», про яку неодноразово йшлося на сторінках блога. Зауважимо ще раз, що Електронна бібліотека «Історична Волинь» посідає важливе місце в системі краєзнавчих інформаційних ресурсів про Велику Волинь і є одним із широко використовуваних веб-сайтів, який підтримує в мережі Інтернет за адресою http://istvolyn.info Рівненська державна обласна бібліотека.
Сьогодні хочемо запропонувати для користувачів відеоматеріали з історії Волині, які розміщені на веб-сайті Електронної бібліотеки у розділі «Відео-історія Волині» Це відеофільми про Волинь, її історію, культуру, освіту, архітектуру, книгодрукування, історію міст і сіл, видатних діячів тощо. На сьогодні у розділі зібрано 170 відеодокументів, які згруповані за тематичними розділами: «Соціально-економічне життя Волині», Суспільно-політичне життя Волині», «Пам’ятки та пам’ятні місця Волині», «Релігія», «Видатні діячі Волині», «Культура та мистецтво», «Історія міст і сіл», «Волинська земля», «Освіта та наука», «Дослідники Великої Волині».
Наразі, у період активного розвитку нового інформаційного суспільства та інформаційних технологій, бібліотекарі публічно-шкільних бібліотек можуть рекомендувати вчителям-історикам у викладанні свого предмета використовувати, як допоміжні матеріали, відеофільми про різні періоди історії нашого краю та історичної Волині. Наприклад, на сайті є цикл фільмів «Історія українських земель. Волинь» (10 частин). Це історія Волині в контексті української історії від найдавніших часів і до початку ХХ ст. Є досить цікаві історії про видатних діячів Волині (Уласа Самчука, Бориса Тена, Олега Ольжича та ін.), про культурні, літературні та архітектурні пам’ятки краю (Пересопницьке Євангеліє, Дерманський Троїцький монастир, Корецький монастир, Луцький замок та ін.).
Скористайтеся новими інформаційними ресурсами веб-сайту «Історична Волинь». Зацікавтесь самі і зацікавте школярів новим засобом вивчення історії. Це допоможе прищепити любов до історії рідного краю.

Категорія: Бібліотечні інновації | Переглядів: 938 | Додав: kraeznavzi | Теги: електронна бібліотека, історична волинь, Велика Волинь   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020