Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Четвер, 06.08.2020, 17:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Лютий » 2 » Інформуємо, допомагаємо, лікуємо, сприяємо
14:29
Інформуємо, допомагаємо, лікуємо, сприяємо
     У січні 2011 року вийшов з друку черговий 24 випуск інформаційного бюлетеня «Інва.net». Вихід в світ цього посібника  – урочиста подія в житті колективу бібліотеки.
     Кожному номеру випуску приділяється окрема тема  захворювання, його патологія і як наслідок, спричинена інвалідність. Випуск за номером 24 розрахований на допомогу людям з психічними розладами, зокрема хворим на шизофренію. Традиційно в кожному випуску розміщені рубрики: «Сторінка лікаря», «Духовність», «Право», «Нам пишуть», «Нетрадиційні методи лікування», «Повір у себе», «Творчість», «Панорама подій», «Спорт», «Сторінка для дітей», «Анкета».
     В консультаціях провідних спеціалістів психіатричного відділення КЗ «Рівненський обласний центр технічного здоров’я населення»,Мартинюк Наталії Володимирівни та Глеби Любов Михайлівни розглядаються питання причини, ранні прояви та соціальна адаптація хворих на шизофренію. Про історію цього захворювання та спробу зрозуміти її, методику саморегуляції інформує на сторінках «Інва.net» завідувач гострим психіатричним відділенням Острозької обласної психіатричної лікарні Томенко Богдан Васильович.
     В рубриці «Духовність» настоятель храму Преподобного Агапіта Печерського Української Православної Церкви у військовому госпіталі м.Рівне ,кандидат богословських наук, священик Вадим Петровський спонукає до роздумів про Різдво Христове: з яким настроєм ми повинні зустріти це свято, яке значення воно має для нас?
     У рубриці «Право» публікуються нові законодавчі документи, офіційні рішення органів влади, матеріали з юридичних питань, зокрема з соціального захисту інвалідів, а також перелік нових законодавчих документів, які відображають законодавче забезпечення всіх аспектів життєдіяльності людей з особливими потребами.
     Вже декілька років партнерами і дописувачами в бюлетені виступає обласний центр зайнятості населення. У рубриці «Служба зайнятості» подається інформація про робочі місця відповідно до рекомендацій медико-соціальної експертної комісії, наявних кваліфікаційних знань з урахуванням побажань інвалідів. Публікуються приклади наполегливості і бажання працювати, щоб докорінно змінити своє життя, довести в першу чергу собі, що інвалідність – це не вирок і взагалі інваліди потребують не так співчуття, як розуміння.
     Рубрика «Спеціалізовані заклади» знайомить читачів бюлетеня з діяльністю центрів соціально-медичної реабілітації інвалідів як на теренах нашої області так і з Всеукраїнським центром професійної реабілітації інвалідів в м. Лютіж.
     На адресу редакції за 10 років видання «Інва.net» надходить велика кількість листів з найрізноманітнішими запитаннями, розповідями про людей з інвалідністю, проханнями допомоги. Кожен лист, який надходить до редакції не залишається без уваги.
Захворювання на шизофренію потребує лікування неврозо- і психопатоподібні розлади, які можна усунути шляхом нетрадиційних методів зцілення. Поради та слушні рекомендації можна знайти у рубриці «Нетрадиційні методи лікування».
     Рубрика «Повір у себе» містить матеріали, авторами яких є здебільшого журналісти, бібліотечні працівники. Окремі розповіді є написані людьми з фізичними обмеженнями, котрі хочуть допомогти іншим повірити в свої сили.
     У рубриці «Творчість» публікуються твори вже відомих у краї поетів, а також тих, хто лише робить перші кроки у літературі. Окрім літературних творів ,у бюлетені друкуються фотороботи майбутніх фотохудожників, малюнки дітей, які стали переможцями обласних конкурсів «Повір у себе».
     «Панорама подій» висвітлює новини життя краю за матеріалами обласних періодичних видань. Рубрика «Спорт» інформує про ті досягнення спортсменів-інвалідів Рівненщини, що заслуговують на звання Майстер Міжнародного Класу, Чемпіон світу, Чемпіон Параолімпійських ігор.
     Для малюків ведеться «Сторінка для дітей».Тут наймолодші завжди знаходять «цікавинки», «заморочки», знайомляться з багатством флори і фауни, поринають у світ пригод і казок.
Редколегія інформаційного бюлетеня «Інва.net» повна сил і енергії створювати наступний випуск з ціллю подальшої поінформованості та освідченності людей з обмеженими можливостями.

Категорія: Новини | Переглядів: 1038 | Додав: metodist | Теги: інформаційний бюлетень Інва.net, люди з обмеженнями   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Любов   [Матеріал]
У наступному номері хотіли б познайомитися з найпростішим контактним масажем при бронхо-легеневих захворюваннях.

0
3 Юля   [Матеріал]
НЕ знала, що відзначається День психічно хворих людей. А останній номер дійсно цікавий і інформативний

0
2 metodist   [Матеріал]
24 випуск бюлетня вже повністю розповсюджено в районні бібліотеки, а також в спеціалізовані заклади та громадські організації області.Резонанс про бюлетень ми отримали під час спілкування з зав.філіалами сільських бібліотекарів на курсах підвищення кваліфікації.Основне побажання курсантів не припиняти цю діяльність, так як бюлетень цікавить широку аудиторію читачів.

0
1 Tina   [Матеріал]
14 лютого був День психічно хворих людей про нього майже не згадали, а це і не дуже пагано. А у останньому номері бюлетеня досить інформативних матеріалів. Як поширився цей номер по області чи є вже відгуки читачів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020