Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Неділя, 20.10.2019, 19:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Січень » 30 » ІХ ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ КОНКУРС ПОЛЬСЬКОЇ ПОЕЗІЇ І ПРОЗИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ УКРАЇНИ
13:38
ІХ ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ КОНКУРС ПОЛЬСЬКОЇ ПОЕЗІЇ І ПРОЗИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ УКРАЇНИ

Управління культури Луцької міської ради, Центр культури в Любліні, Товариство польської культури на Волині імені Тадеуша Костюшка оголошують ІХ Декламаторський конкурс польської поезії і прози для мешканців України. Конкурс відбудеться під патронатом Генерального консула Республіки Польща в Луцьку Беати Бживчи, Луцького міського голови Миколи Романюка, президента міста Любліна Кшиштофа Жука. Медійний патрон – газета «Волинський монітор».

Загальні засади

1. IX Декламаторський конкурс польської поезії і прози для мешканців України відбудеться 12 березня 2016 р. Цей конкурс – відкритий захід, призначений для тих, хто постійно або тимчасово проживає в Україні.

2. Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, співставлення творчих досягнень.

3. Лауреати, відібрані на конкурсі в Луцьку, візьмуть участь у IX Польсько-українських зустрічах майстрів слова у Любліні (Польща), які відбудуться 1–3 квітня 2016 р.

4. Лауреати VIІІ Польсько-українських зустрічей майстрів слова допускаються до участі у IX Польсько-українських зустрічах майстрів слова без проходження конкурсного відбору.

5. Лауреатам, делегованим з України до участі у IX Польсько-українських зустрічах майстрів слова, організатори забезпечують перевезення до Любліна та назад, нічліги та харчування під час перебування в Польщі.

6. Лауреати, делеговані з України до участі у IX Польсько-українських зустрічах майстрів слова, за 2 тижні до фіналу (найпізніше – 15 березня 2016 р.) повинні мати дійсний закордонний паспорт (для отримання візи).

7. Якщо котрийсь із лауреатів у вказаний день не матиме дійсного закордонного паспорта, організатори мають право замінити його однією з осіб, відзначених у конкурсі, яка матиме дійсний закордонний паспорт.

Умови участі:

• мати повні 15 років;

• приготувати репертуар, якого учасник не представляв у попередніх конкурсах;

• до репертуару мають входити твори польської літератури польською або українською мовою. Виконавець може представляти лише одну інституцію (наприклад, навчальний заклад, дім культури чи клуб);

• зголошення до участі відбувається до 10 березня 2016 р. шляхом заповнення АНКЕТИ УЧАСНИКА (безпосередньо або за телефоном);

Зголошення приймають Софія Муляр (тел. +38 0979874574) та Наталія Катренчікова(anata11@mail.ru).

Конкурсні категорії

А. ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР
1. Репертуар учасників має складатися з 2 поетичних або прозових творів чи їх фрагментів або з 1 поетичного твору та 1 фрагменту прози з польської літератури польською чи українською мовою.

2. Про будь-яку зміну репертуару на будь-якому з етапів конкурсу учасники повинні негайно повідомити організаторів.

3. Загальний час виконання не може перевищувати 6 хв.

Увага! Перевищення виконавцем часового ліміту може призвести до виключення його з учасників конкурсу, виступи котрих оцінюватиме журі.

                                                                                     Джерело: http://monitor-press.com/ua/responsive/4090-15313.html

Категорія: Конкурси | Переглядів: 424 | Додав: metodist | Теги: Товариство польської культури на Во, конкурс польської поезії і прози   | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2019