Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Четвер, 06.08.2020, 19:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Вересень » 13 » Готуємось до нового навчального року з "Основою"!
21:33
Готуємось до нового навчального року з "Основою"!
Упродовж останніх років у Харківському видавництві «Основа» з’явилася серія видань з методики викладання іноземних мов для вчителів та педагогів. Видавнича група «Основа» (м. Харків) є одним із трьох українських видавництв, що спеціалізуються на випуску педагогічної преси. Це незалежне комерційне видавництво існує із серпня 2002 року. Видання «Основи» відчутно вирізняються високопрофесійною складовою щодо пошуку нових ефективних і цікавих форм роботи. Бібліотечні працівники відділу обслуговування документами іноземними мовами мають змогу познайомити своїх користувачів із серією методичних друкувань цього видавництва. Чим ця колекція може зацікавити педагогів? Перш за все, своєю практичною направленістю. Інакше кажучи, суттєво допоможе педагогам зробити процес навчання цікавим, сучасним і різноманітним, а вчителю стати успішним у своїй професії. В посібниках та періодичних джерелах представлені оригінальні знахідки, наочні матеріали, які допоможуть педагогу зробити урок максимально ефективним. Видавництво «Основа» постійно оновлює діапазон своїх можливостей, розширюючи мовні та вікові грані. В книгах цієї серії є нормативні документи МОН України, сучасні та доступні діагностичні методики проведення олімпіад усіх рівнів, розробки уроків, різноманітні матеріали до проведення і підготовки різних типів уроків, позакласної роботи, унікальні розробки завдань з країнознавства. Вони стануть у пригоді вчителям щодо удосконалення навичок учнів з усіх видів мовленнєвої діяльності. А в періодичних виданнях з 2010 року читачам відкриваються регулярні кольорові вкладки з наочно-дидактичними матеріалами. Звертаємо вашу увагу, що зміст журналів видавництва «Основа» «Англійська мова та література», «Англійська мова в початковій школі», «Німецька мова в школі» визначено за темами, мовами, ключовими словами і, завдяки програмі IRBIS, створено тематичні картотеки, в яких можна оперативно знайти необхідні документи з планами-конспектами уроків, матеріали з усіх видів мовленнєвої діяльності, теоретичні питання з методики викладання іноземних мов. Цільовою аудиторією, крім педагогів та вчителів, можуть бути також студенти філологічних факультетів педагогічних вищих навчальних закладів, школярі та їх батьки, директори та завучі, працівники районних відділів освіти, методисти та слухачі інститутів післядипломної педагогічної освіти. Наприкінці 2010 та на початку 2011 року вийшли з друку нові цікаві публікації цієї серії. Докладніше про деякі з них них:
        Бабенко Н. Готуємось до вступних іспитів (на допомогу абітурієнту). –Харків: Основа, 2010. – 144с. - (Б-ка журналу «Англійська мова та література») Посібник має на меті надати допомогу у підготовці до вступу до ВНЗ майбутнім абітурієнтам, що планують здавати вступні іспити з англійської мови. Читачеві пропонують зразки завдань для перевірки рівня сформованості мовних і мовленнєвих компетенцій випускників загальноосвітніх навчальних закладів.
        Бутенко Н. Завдання підвищеної складності з англійської мови. 5-11 класи. – Харків: Основа, 2010. – 110с. - (Б-ка журналу «Англійська мова та література») Посібник містить завдання, які сприятимуть поглибленню знань з граматики, лексики та розвитку навичок розуміння незнайомого тексту, необхідних для підготовки до всіх форм тестування у школі.
        Гладка І. Інтеграція англійської мови з географією в 6-7 класах. – Харків: Основа, 2010. – 126с.: іл. – (Б-ка журналу «Англійська мова та література»). Навчальний посібник з ключами до вправ призначений для вчителів англійської мови, школярів середньої та старшої школи, студентів початкових курсів інститутів іноземної філології та слухачів курсів іноземних мов. Видання спрямовано на формування вмінь та навичок з різних видів діяльності у процесі інтегрованих уроків (Географія – Англійська), що вносить у мовлення діяльносний контекст, а також є засобом, що дозволяє учневі природно засвоїти іншомовний матеріал.
       Горбунова Ю. Курс «Країнознавство. Великобританія» 10 клас. – Х.: Основа, 2010. – 176с. Посібник пропонує плани-конспекти уроків з курсу «Країнознавство» у 10 класі профільних та спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Для студентів факультетів іноземних мов, молодих учителів, учителів-практиків.
        Єпіфанцева Л. Аудіювання. Англійська мова: Методичні рекомендації. – Х.: Основа, 2010. – 78с. Видання містить автентичні текти для роботи над розвитком мовленнєвої діяльності з аудіювання. Доступність за змістом і мовним матеріалом дозволяє використовувати тексти як для розвитку навичок аудіювання, так і для контролю рівня їх сформованості.
        Зуєва М. Стимулюємо розвиток учнів. – Х.: Основа, 2011. – 95с. - (Б-ка журналу «Англійська мова та література»). На сторінках посібника знаходимо низку ідей з організації проектної діяльності під час уроків та в позаурочний час. Мета – спрямування розвитку практичної організації учнів для розв’язання конкретної задачі або проблеми.
       Сподіваємося, що колеги в районних бібліотеках допоможуть краще зорієнтувати своїх користувачів в питаннях методики викладання іноземних мов, забезпечити їх інтелектуальною продукцією видавництва «Основа», що спрямована на розвиток вміння і навичок самостійної діяльності. Пропонуємо колегам популяризувати серед своїх відвідувачів ці та інші публікації, вкрай необхідні сьогоднішнім педагогам для постійної освіти і самоосвіти, формування позитивного ставлення до себе і навколишнього світу та вміння конструктивно мислити. Всю цікаву інформацію про видання можна знайти на сайті: www.osnova.com.ua
Категорія: Іноземка | Переглядів: 1621 | Додав: black   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 OlesiaS   [Матеріал]
Дякуємо за цікаву інформацію.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2020