Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 31.01.2023, 02:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Про Libr.Net


Libr.Net - це колективний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки про бібліотечну практику, інновації, конструктивні рішення та літературні події краю.
Це місце
, де висвітлюються головні бібліотечні події, новини.
Це ресурс з власною аналітикою, статтями про інноваційний бібліотечний досвід, цінні ідеї, конструктивні пропозиції, професійна точка зору та цікавими оглядами веб-сервісів.

Автори
На блозі LN розміщують свої пости (статті) бібліотекарі-практики та просто цікаві особистості
Станьте одним з них! Це дуже просто.
Дізнайтеся, як стати співавтором блогу та розмістити на ньому власний пост (статтю), надіславши лист на e-mail: metod@libr.rv.ua.

Про що пише?
Короткий огляд всіх рубрик, які ви зустрінете на блозі:
Новини
– статті, які стосуються не тільки бібліотечних подій, а й огляди цікавих сайтів, пости на загальні теми.
Бібліотечні інновації
– все, що пов’язано із бібліотечною практикою: свіжі ідеї, цінний досвід, пропозиції…
Конкурси
- записи, що розповідають про перебіг подій навколо регіональних літературних, бібліотечних конкурсів.
Професія бібліотекар
– статті із досвіду роботи, присвячені психологічним та іншим аспектам бібліотечного обслуговування. Публікації, які допоможуть особистісному професійному розвитку.
Дискусійний майданчик
– місце для спілкування людей, які вміють поважати одне одного. Неординарні точки зору, проблеми бібліотечної роботи, ефективні рішення професійних питань.
Візаві
- інтерв’ю з цікавими людьми, професійні коментарі: БІБЛІОТЕКАРІВ, літераторів, критиків…
Іноземка
- ексклюзивний огляд англомовних веб-сервісів, подкастів, переклади вартих уваги іншомовних статей: бібліотечні досвіди, літературні дайджести. Власна унікальна практика. Багато іншого, що ви хотіли знати, проте, НЕ ВОЛОДІЄТЕ АНГЛІЙСЬКОЮ…

Для кого цей блог?
Для бібліотекарів – як нашого краю, так і для фахівців книгозбірень інших систем і відомств Рівненщини і не тільки… Для студентів, які ще не освоїли професію бібліотекаря, проте, прагнуть бути найкращими у цій сфері…

Блог Рівненської державної обласної бібліотеки © 2023