Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст краща книга Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 20.03.2018, 21:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 31 » Знайомтеся, бібліотечні ініціативи-2016
13:45
Знайомтеся, бібліотечні ініціативи-2016
Шановна бібліотечна спільнота, знайомтеся – успішні ініціативи бібліотекарів Рівненщини, які стали переможцями конкурсу міні-грантів:
Проект «Історія Рогізного єднає покоління», автор Марія Гах, Рогізненська публічно-шкільна бібліотека Демидівського району
Зміст: проект спрямований на виявлення та збереження історичної пам’яті села Рогізне. Передбачається залучення до інформаційно-культурного середовища бібліотеки молоді та літніх людей, представників влади та громадської організації з метою об’єднання зусиль для збору унікальних краєзнавчих відомостей, інформації про історичне різноманіття культур, кухні, звичаїв, особливостей різних національних громад, які проживали в Рогізному. Планується створити молодіжну волонтерську групу, провести тренінги з журналістської майстерності та шляхом живого діалогу зі старожилами села фіксувати краєзнавчі відомості та через виставкову, просвітницьку діяльність, видання збірки «Історія Рогізного єднає покоління»,  а також через платформи соцмереж, ЗМІ популяризувати місцеву історію та підтримувати попит до знань про рідний край.
Проект «Читай і твори разом із бібліотекою», автор Сніжана Олексюк, публічно-шкільна бібліотека с. Івачків Здолбунівського району
Зміст: активізація читацької та творчої активності дітей с. Івачків у літній період, пропагування читання, як засобу змістовного та цікавого дозвілля, розвиток творчих здібностей через організацію роботи творчої майстерні у бібліотеці, проведення майстер-класів та просвітницьких заходів.
Проект «Пісочні ілюстрації», автор Анна Осіпчук, Кузнецовська міська публічна бібліотека
Зміст: залучення підлітків до читання, популяризація книги, читання і бібліотеки засобами пісочних анімацій за мотивами прочитаних книг. Передбачається проведення майстер-класів із створення пісочних анімацій, спільна робота над анімаційними книжковими сюжетами, зйомка, монтаж відеофайлів, популяризація книги і читання через представлення відео робіт в соцмережах. Пісочна анімація "Керосинка і мрії"
Проект «Селфі-стіна в бібліотеці», автор Володимир Мельник, Рівненська обласна бібліотека для молоді
Зміст: залучення сучасної активної молоді до діяльності бібліотеки та розширення інтересу до читання в цілому шляхом встановлення селфі-стіни та проведення фотоконкурсу на краще селфі з книгою в бібліотеці на фоні створеної стіни.
Проект «Мудрограйлик», автор Ірина Ворон, Рівненська обласна бібліотека для дітей
Зміст: розвиток пізнавальної активності дітей та організація їх змістовного дозвілля шляхом проведення комплексу навчально-ігрових  та творчих занять. Передбачається організація роботи в бібліотеці клубу логічних розваг, творчості та читання «Мудрограйлик», проведення розважально-пізнавальних заходів та майстер-класів для дітей. 
Проект «Створення арт-об’єкту – садиби Урбановських в с. Городець», автор Галина Швирид, Володимирецька центральна районна бібліотека
Зміст: В невеликих населених пунктах бібліотеки залишаються єдиними культурно-мистецькими осередками інфраструктури села. Бібліотеки реалізують культурну, музейну, туристичну діяльність, використовуючи різні ресурси та пропонуючи нові послуги місцевій громаді та гостям краю. У 2016 році бібліотеці с. Городець розпочато роботу по створенню музейної краєзнавчої експозиції «Городецькі стежки відомих людей». Суттєвим доповненням до неї – своєрідною «родзинкою» –стане мистецький музейний арт-об’єкт (макет) – садиба родини Урбановських. Макет садиби Урбановських стане центральним елементом  музейного простору сільської бібліотеки. Його створення забезпечить збереження історичних відомостей в малій архітектурній формі. Він стане предметом зацікавлення дослідників, які вивчають тематику архітектури Західного регіону або історію відомих родин України. Планується проведення екскурсій.
Проект «Млинівщина туристична», автор Юлія Монастирська, Млинівська центральна районна бібліотека
Зміст: проект «Млинівщина туристична» спрямований на залучення широких верств населення до пізнання історико-культурної спадщини Млинівського краю через розробку першого туристичного маршруту із включенням до нього бібліотек та видання  історико-краєзнавчого путівника «Млинівщина туристична». До видання ввійдуть зібрані бібліотечними працівниками краєзнавчі матеріали про історію, пам’ятки архітектури, традиції, визначних особистостей, що відвідали нашу місцевість та бібліотеки, що стали туристичними об’єктами у сільській місцевості. Поширення путівника у бібліотеках району, реклама маршруту в соціальних мережах приверне увагу туристів до принад краю.
Проект «Городецькі стежки» відомих людей», автор Лариса Салівоник, Городецька публічно-шкільна бібліотека Володимирецького району
Зміст: проект спрямований на розвиток туристичної привабливості с. Городець Володимирецького району, збереження та популяризації унікальної історико-культурної спадщини шляхом організації якісного музейного простору в публічній бібліотеці – краєзнавчої експозиції «Городецькі стежки» відомих людей». Після облаштування експозиції планується проведення екскурсій, інформаційно-просвітницьких заходів для місцевих жителів та гостей краю.
 


 

 
Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 437 | Додав: 4ита4ка | Теги: проекти-переможці 2016   | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018