Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст краща книга Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч презентація незрячі книга досвід обласна бібліотека краєзнавство освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вівторок, 24.04.2018, 10:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Червень » 2 » Травнева Школа методиста
12:31
Травнева Школа методиста
          Школа методиста на тему: «Розширення вмінь і навиків впровадження інновацій» відбулася протягом 23.05 – 27.05.2011 р. на базі навчально-тренінігового центру Рівненської державної обласної бібліотеки. В ході навчання завідуючі організаційно-методичними відділами центральних районних та міських бібліотек  розглядали  новітні тенденції в розвитку бібліотек, методи застосування маркетингових технологій в методичній діяльності, організації сучасного бібліотечного середовища, впровадження електронного урядування і організації мережі ПДГ, застосування технології Веб 2.0. в бібліотечній діяльності.

На практичних заняттях вчилися створювати блоги, пости, ефективні електронні презентації, організовувати масштабні комплексні заходи, акції, фестивалі, літні майданчики та забезпечувати їх рекламу. В рамках Школи методиста проведено майстер-клас на базі ПШБ с. Привільне Дубенської ЦСПШБ, де вивчався досвід  роботи з питань: збереження історичної  пам’яті громади, організація доступу мешканців села до законодавчих документів; використання ІКТ для забезпечення навчально-виховного процесу; залучення волонтерів до обслуговування користувачів бібліотеки з особливими потребами. Висвітлювалась діяльність ЦРБ, як методичного центру, в забезпеченні розвитку сільських бібліотек. Завершальним акордом навчання стала ділова гра «Акваріум» : «Що я застосую у своїй роботі». Колеги, а які перші кроки вже зроблено?

 

Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 1240 | Додав: metodist   | Рейтинг: 2.5/4
Всього коментарів: 10
10  
Школа методиста змінила моє ставлення до соціальних мереж. RRS - дієва функція, використовувати в роботі в подальшому.

9  
Під час проведення наради бібліотечних працівників району 3 червня 2011 року поділилась набутимм знаннями та досвідом роботи бібліотек Дубенщини. Школа методиста надала багато як теоретичних, так і практичних матеріалів. Працюємо над підбором інформації для створеня блогу.

8  
Пройшовши навчання на базі навчально-тренінгово центру РДОБ . я отримала багато цінної інформації та практичних навичок . На Раді при директорі Гощанської ЦСПШБ я ознайомила працівників районної ланки з матеріалами навчання . А також розпочали оцифрування краєзнавчих матеріалів ПШБФ с. Бочаниця будуть представлені на нашій
ВЕБ-сторінці .

7  
Враження від школи методиста позитивні : виклад матеріалу доступний, лекційні та практичні заняття цікаві ,змістовні та корисні . .Матеріалами Школи поділилась з дирекцією та працівниками ЦРБ .Проводяться індивідуальні консультації з працівниками сільських бібліотек щодо популяризації книги та читання в літній період. Розпочато роботу по організації ПДГ в районній бібліотеці.

6  
Я взяла для себе багато корисної інформації. Ознайомила своїх колег з набутими знаннями та досвідом бібліотек Дубенщини. Плануємо впроваджквати в практику.

5  
Поділилась досвідом навчання з колегами під час проведення наради бібліотечних працівників району 30 травня 2011 року.Досить продуктивне навчання, особливо практичні завдання.Отримані знання на даний період застосовую при підготовці до участі у фестивалі -конкурсі інноваційного досвіду "Бібліофест".Розпочато роботу по створенню домашніх сторінок публічно-шкільних бібліотек, оновленню змісту сайту центральної районної бібліотеки.

4  
На Раді при директорі працівники районної ланки Зарічненської ЦРБ були ознайомлені з матеріалами "Школи методиста". Зареєстровано Зарічненську ЦРБ в соціальній мережі facebook. Плануємо розробити домашні сторінки публічно - шкльних бібліотек системи.

3  
В цікавій діалоговій формі проходила "школа", багато нових та цікавих матеріалів надано, що значно полегшує роботу. По приїзді проведено презентацію матеріалів з досвіду роботи Дубенщини перед працівникам районної ланки, а також планується ознайомлення з даним досвідом працівників сільських бібліотек. Планується організація презентацій роботи бібліотек-новаторів, зареєстровано Дубровицьку ЦРБ в соціальній мережі facebook, шукаємо інвестрів для книгозбірні.

2  
Школа методистів надала багато цінних матеріалів як теоретичних, так і практичних. А виїзд на Дубенщину дав можливість порівняти стан своїх книгозбірень із сусідніми, що в свою чергу стимулює до покращення роботи. На раді при директорі Костопільської ЦРБ ознайомлено працівників районної ланки з матеріалами "Школи методиста". Продемонстровано презентацію досвіду роботи бібліотек Дубенщини. Плануємо розробити презентацію кожної бібліотеки-філіалу.

1  
Задоволена організацією навчання. багато нового почерпнула для підвищення фахової кваліфікації, з досвідом роботи Дубенської ЦБС познайомила працівників районної бібліотеки .Розпочала підбір інформації для створення блогу.Працюю над слайд-презентацією Рівненської районної ЦСПШБ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018