Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Понеділок, 17.12.2018, 16:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Квітень » 21 » Особливості ЗНО-2017
07:51
Особливості ЗНО-2017
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) - це оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, яке здійснює спеціально уповноважена державою установа.
У 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання. Перший обов’язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку дисциплін, з яких буде відбуватися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України. Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, але аж ніяк не від профілю класу чи школи .
У тестах ЗНО 2017 року буде дев’ять видів завдань як закритої, так і відкритої форм. Завдання відкритої форми включатимуть тести з української мови та літератури, іноземних мов, математики, фізики, хімії та географії. У мовних тестах це завдання полягає у написанні власного висловлювання. У тесті з математики передбачається розв’язування задач. Під час оцінювання завдань відкритого типу враховуються наступні складові: логічність, послідовність, структурованість та зв’язність викладу, змістове наповнення. Крім того, для мовних тестів враховується грамотність, а також лексична, граматична та стилістична довершеність. У математиці враховується наявність кінцевої правильної відповіді. Цікаво, що у відкритому завданні з української мови роботу, яка не відповідає темі, або ж яка має до сотні слів, оцінюють у нуль балів.
Тест з англійської мови у 2017 році складається із завдань чотирьох форм: на встановлення відповідності, з вибором однієї правильної відповіді, на заповнення пропусків у тексті і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. На все про все – 120 хвилин. В останньому завданні – відкритої форми з розгорнутою відповіддю – учаснику пропонують надати власне висловлювання згідно з запропонованою ситуацією. Його буде оцінено відповідно до критеріїв «змістове наповнення», «використання лексики», «використання граматики». І якщо хоч за одним критерієм учасник отримує 0 балів, то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 балів.
Обробка бланків відповідей та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов і математики здійснюватиметься з 24 травня до 12 червня 2017 року; обробка бланків відповідей з історії України, біології, російської мови триватиме з 3 до 14 червня 2017 року; обробка бланків відповідей з географії, хімії та фізики відбудеться з 13 до 20 червня 2017 року.
Оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та математики відбудеться не пізніше, ніж 15 червня 2017 року; з історії України, біології, російської мови – не пізніше, як 19 червня 2017 року; з географії, фізики та хімії – не пізніше, ніж 23 червня 2017 року.
З дня офіційного оголошення результатів розпочнеться розгляд апеляційних заяв.
Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 3 до 12 липня 2017 року за окремим графіком, який має бути затверджений не пізніше, ніж 28 квітня 2017 року.
/avatar/zno.pptx
В.Бендюг, В.Максимчук

 
Категорія: Електронне урядування | Переглядів: 206 | Додав: Bibliograf | Теги: вступ, ЗНО, державна підсумкова атестація, оцінювання   | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018