Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст краща книга Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч презентація незрячі книга досвід обласна бібліотека краєзнавство освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Четвер, 26.04.2018, 11:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Комп’ютерні технології для вчителів англійської мови
14:52
Комп’ютерні технології для вчителів англійської мови
 
  
 Як відомо, в цьому навчальному році згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти іноземна мова впроваджується як обов’язковий предмет з 1-го класу в усіх типах загальноосвітніх навчальних закладів.
   24 жовтня 2012р. в «Інформаційно-ресурсному центрі для вчителів англійської мови» було проведено груповий тренінг для вчителів молодших класів (друга спеціальність – англійська мова) з метою координації зусиль для забезпечення більш ефективного викладання та вивчення англійської мови в початковій школі, зважаючи на зміни в шкільних програмах.
   Наша творча лабораторія постійно співпрацює з Інститутом післядипломної освіти і стала своєрідним «плацдармом» для проведення тренінгів та семінарів з питань методики практичного використання електронних джерел у роботі з інформаційними ресурсами.
  Тренер Франчук Олена Євгенівна, учитель-координатор CTLT Рівненського Державного гуманітарному університету, ознайомила присутніх з основними ідеями та поняттями процесу навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, перевагами та недоліками використання комп’ютера та Інтернету на уроках англійської мови. Учасники жваво обговорили проблеми щодо забезпечення шкіл комп’ютерною технікою та якісним Інтернет зв’язком. Під час практичної частини вчителі створили електронні скриньки на сайті www.gmail.com, познайомилися з процесами роботи з віртуальними постерами за допомогою сайту http://edublogs.org/ та зареєструвалися у глобальній мережі, яка поєднує вчителів та учнів з усього світу для участі у навчальних процесах.
   Керівник проекту Волкова Світлана розповіла про порядок використання освітніх веб-технологій eLibrary USA (www.http://elibraryusa.state.gov/), який дає можливість доступу до інформації по навчанню та вивченню англійської мови та з питань країнознавства США – історії, культури, економіки та інших аспектів життя американського народу. Викладачі отримали список корисних сайтів. Під час роботи з комп’ютерами вчителі, які представляли географію західного регіону України – Секердей Мар’яна з м. Чортків Тернопільської обл., Лакодей Олена з Володимир-Волинського, Харлей Ірина (Закарпаття) та ін. мали змогу ознайомитися з найкращими ресурсами Інтернету для навчання англійської мови. Цікавою виявилася дискусія щодо соціальних мереж Vконтакті, Фейсбук. Далі вчителі «поблукати» нетрями Інтернету заданими сайтами для навчання аудіювання та усному мовленню, написали анотацію про дані сайти та розмістили «звіти» на блозі.
   В результаті продуктивного тренінгу вчителі опанували методикою навчання іноземній мові, комунікативно-діяльнісним, особистісно-орієнтованим та культурологічним спрямуванням навчального процесу з використанням новітніх інформаційно-комп’ютерних Інтернет-технологій, навчилися створювати віртуальні постери. Деякі вчителі були зацікавлені роботою англомовного клубу та залишилися на його чергове засідання.Вони були приємно здивовані унікальним шансом поспілкуватися з носіями англійської мови – волонтерами Корпусу Миру США, які працюють вчителями англійської мови в школах Рівного та викладачами у вишах. Учасники тренінгу з віддалених регіонів України та Рівненщини приєдналися до святкування американського Хеловіну, з задоволенням брали участь у виготовленні атрибутів свята.
   Надіємося, що учасники тренінгу втілять в практику роботи всі отримані знання та навички роботи  комп’ютером та використовуватимуть цей унікальний досвід в своєй подальшій педагогічній діяльності. В коментарах хотілося б дізнатися про можливості освітян області брати участь у подібних тренінгах.  
Категорія: Іноземка | Переглядів: 1107 | Додав: black | Теги: освіта, тренінг, інформаційні технології, методика викладання англійської мов, комп’ютерні технології, ресурсний центр   | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018