Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст краща книга Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


П`ятниця, 23.03.2018, 12:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2012 » Жовтень » 6 » ДЕМОКРАТІЯ ОЧИМА МОЛОДІ
22:40
ДЕМОКРАТІЯ ОЧИМА МОЛОДІ
Що для Вас значать демократичні цінності? На якому рівні розвитку знаходиться демократія сьогодні? Які подальші перспективи розвитку свободи слова, як одного з її компонентів Ви уявляєте? Ці та багато інших питань подібної тематики мають важливе значення у процесі розбудови відкритого, демократичного та солідарного суспільства. Адже не секрет, що становлення демократичних цінностей та культури передбачає насамперед набуття всіма членами суспільства відповідних знань, звички діяти і що найголовніше - думати по-демократичному. А це, у свою чергу, вимагає глибокого розуміння суті демократії, прав та можливостей, які вона забезпечує, а також обов’язків, які вона накладає на кожного громадянина. В нашій країні, ще й при наших реаліях це особливо відчутно. Тому Рівненська обласна наукова бібліотека намагається через серію заходів пропаганди демократичних засад не лише привернути увагу молоді до цієї проблематики, а й залучити її до творення в суспільстві справжніх цінностей.   
  
«Зміни уявлення про звичні речі, сфотографуй світ навколо зі своєї точки зору!» Ці та інші варіанти світогляду на демократію, її цінності, які співзвучні та відповідають демократичному світобаченню були представлені в основі фотовиставки, представленої у РДОБ (4-й поверх), яка стала у свою чергу результатом дії міжнародного молодіжного форуму обміну передовим досвідом «На перехресті демократії», що відбувся у липні 2012 року у м. Венстпілс (Латвія). Проект реалізовувався за підтримки програми «Молодь в дії» Європейської Комісії. Програма "Молодь в дії” – це програма, що надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки даної програми молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності. Більш детальну інформацію можна знайти за таким посиланням: http://www.salto-youth.net/  Демократичні цінності – це й збагачення духовності, виховання національної свідомості і самосвідомості, пошани до своєї історичної пам’яті. 30 вересня 2012 року у Всеукраїнський день бібліотек працівниками відділу читальної зали РДОБ протягом дня проводились коментовані виставки рідкісних видань, нових надходжень літератури, тематичні виставки. Однією з таких виставок, з якою були ознайомлені відвідувачі, була виставка «Вогонь пам’яті», присвячена 70-річчю з дня створення найвідомішої молодіжної підпільної організації – «Молода гвардія», яка зробила неоціненний внесок у боротьбі з фашистськими загарбниками під час Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років.
   Інтенсивне інтелектуальне життя, роздуми над вічним і справедливим обумовлюють інтенсифікацію пошуків сенсу життя, у зв'язку з чим загострюється потреба виховання сучасної молоді в дусі демократизму, толерантності, поваги до людини, її прав і свобод.    
  

      
    
             

 

 

Категорія: Професія бібліотекар | Переглядів: 859 | Додав: читалка   | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018