Пошук

Архів записів

Друзі сайтуІсторична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч Грант презентація незрячі книга досвід обласна бібліотека краєзнавство освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Неділя, 19.08.2018, 23:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2011 » Квітень » 19


       Пункт доступу громадян до офіційної інформації, що створений при читальній залі обласної бібліотеки, працює більше 3-х місяців. І які ж здобутки? Так, за цей період були проведені навчання з чотирма групами користувачів (учні, студенти) та два тренінги серед бібліотечних працівників (працівники читальної зали, бібліографи інформаційно-бібліографічного відділу), екскурсії та рекламні заходи, надані консультації, довідки, підготовлено віртуальну виставку «Свобода доступу до урядової інформації» та ін.                                  
       Все добре, але виникла потреба в співпраці з юридичними структурами. Адже більшість звернень громадян до джерел офіційної інформації (як свідчить статистика)  юридичного спрямування. Поряд з доступом до офіційного джерела (пошук сайтів, законодавчої бази, запис інформації на носії, роздрукування знайденого тексту, консультації та ін.), користувач просить тлумачення того чи іншого закону, рішення, постанови тощо. І тому до роботи пункту були запрошені кваліфіковані юристи-практики обласної громадської організації «Комітет виборців України» Мирослава Примак та Микола Глотов. Саме доступ до офіційної інформації та безкоштовна допомога юриста з того чи іншого питання дали свій позитивний результат в роботі пункту. Кількість відвідувань до джерел офіційної інформації за цей період збільшилося на 253 користувачі. Лише після набуття відповідного досвіду роботи відбулася презентація Пункту доступу громадян до офіційної інформації. Вона була проведена спільно з Рівненською обласною громадською організацією «Комітет виборців України» та учасниками «Школи права», а це вчителі історії та правознавства Рівненщини, секретарі сільських та селищних Рад, користувачі центру. Координатором пункту  була продемонстрована вся робота ПДГ, як інформаційного центру в бібліотеці, де громадяни мають можливість отримати інформацію про діяльність органів державної влади (з електронних джерел у т.ч.) та дізнатись, яким чином можна долучитись до процесу законотворення та впливати на процес прийняття державних рішень. ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 1272 | Додав: читалка | Дата: 19.04.2011 | Коментарі (4)


Copyright MyCorp © 2018