Пошук

Друзі сайту







Історична Волинь
Освітній навігатор
Рівненщина: регіональний інформаційний портал
Бібліоміст


читання інновації книжкова виставка книги РДОБ УБА бібліоміст краща книга Рівне Англійська мова аудіокнига бібліотека Інтернет бібліотеки Проект інтерактивна конференція акція Конкурс краща книга Рівненщини проекти навчання тренінг бібліотекарі реклама соціальні мережі майстер-клас Юлія Ковальчук громада влада Всеукраїнський день бібліотек Рівненська обласна бібліотека Рівненська область дозвілля письменник Бібліофест переможці перемога зустріч презентація круглий стіл незрячі книга досвід обласна бібліотека освіта Письменницький маршрут інформаційні технології професійне читання фахова періодика інсталяція

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0






Субота, 16.12.2017, 09:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Libr.Net

методичний блог Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Головна | Реєстрація | Вхід
Школа АБИС ИРБИС


Головна » 2012 » Жовтень » 30 » Консультація юриста. Чи потрібно вести БД читачів?
10:36
Консультація юриста. Чи потрібно вести БД читачів?
Колектив Радивилівської ЦРБ просить внести ясність, щодо реєстраційних облікових документів. Згідно консультації юриста, яку отримали, виходить що  бази читачів непотрібні, чи як? Може ми щось не так зрозуміли?
ВІдповідаю
. Шановні колеги!  Робота бібліотек має здійснюватися в межах  законодавчого поля. Читайте закон України"Про бібліотеки і бібліотечну справу" а також Постанову Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. N 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури… Розділ. «Додаткові бібліотечні послуги». п.14  і приймайте відповідне рішення. Ось що говорить з цього приводу   Н. Розколупа (
стаття "Платні послуги в бібліотеках, вміщена в журналі "Бібліотечна планета", число 1/55, 2012р., с. 25-26 ) "Окремі бібліотеки , не погоджуючись із ситуацєю, що склалися з платними послугами, продовжують їх надавати  на підставі постанові КМУ від 05.06.1997. Але при цьому потрібно мати на увазі , що вказаний нормативно - правовий акт втратив чинність та не може застосовуватись в роботі. А надання бюджетною організацією платних послуг , не передбачених чинним законодавством, трактується контролюючими органами як правопорушення".
Переглядів: 542 | Додав: Miha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017